Надувная байдарка Спарк 370 для одного или двух гребцов

Наявність: На складі
Модель: Spark -370

Доступні опції

20 199.00 грн.

Модель: Spark -370

Якщо ми можемо зробити щось краще - ми це робимо!

І з деяким хвилюванням презентуємо нашу нову розробку - модель 2019 року байдарку серії Спарк. Де можливо - намагалися максимально спростити технічні вузли, підвищити функціональність і головне! - зробити збірку ще простіше, а надійність - вище. У таку байдарку Спарк 370 вміститься все необхідне)) І велиикий гарний турист буде почувати себе вільно і комфортно!

Ще багато всього покажемо і розкажемо, а поки - короткий відеоогляд

Спарк -370 пакується компактно і просто. Байдарка складається з двох основних деталей - балони ПВХ з натяжним дном і зйоімне дно високого тиску з матеріалу Аердек.

Дно має дуже незвичайну та функціональну форму, тому як центральна частина переходить в надувні штевені (в носі та в кормі). Тепер якщо буде бажання зібрати байдарку навіть на морозі - це не завдасть жодних труднощів. Варто вкласти дно в байдарку, пристібнути дно до баллонів пряжками і послідовно накачати борти та дно байдарки. Встановлення сидінь та колінних упорів може зайняти ще пару хвилин. Все! Байдарка готова до спуску на воду.

В даній моделі профільовані не тільки борти, які збільшують внутрішній простір в байдарці, а й днище! Поздовжня виточка на дні високого тиску в комбінації з надувними штевнями служить відмінним кілем.

І ось - байдарка не просто йде, вона летить! Відчуття легкості та цілеспрямованості - на такому каяку просто не хочеться зупинятися

Нова модель Спарк-370 до того ж багатофункціональна і збалансована - на ній можна кататися і одному, і вдвох. Кріплення для перевстановлення сидінь передбачені.


П'яточні упори упори можуть знадобитися більш вимогливим туристам, так що встановлюються на каяк за бажанням (за додаткову плату)

Збірка байдарки Спарк-370 дуже проста та займає лічені хвилини!


Чудових Вам подорожей, друзі!

І стежте за нашими новинами і новинками на сторінці Facebook

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре