Повністю надувний катамаран четвірка для спортивних походів

Наявність: На складі
Модель: SportCat-4

Доступні опції

42 550.00 грн.

Модель: SportCat-4

На катамарані встановлені надувні «банки», зручні профільовані надувні сидіння з колінними ременями. Колінні упори регулюються під весляра. Також на балон встановлюються п’яточні алюмінієві упори, які для зручності сидіння треба відрегулювати під пропорції спортсмена. П’яточні упори встановлюються ДО накачування балонів. Упори вставляються в ремінні петлі та при накачуванні під тиском жорстко фіксуються в кріпленні.

Submit   ІНСТРУКЦІЯ               

У балонах катамарана встановлена поздовжня перегородка, яка робить балон більш плоским і широким, щоб на ньому було зручно сидіти в колінній посадці.

Всього в катамарані 5 окремих основних надувних елементів - два бічних балона та три балки.

На кожному надувному балоні і балках (елементах рами) встановлені стравлюючі клапана італійського виробника Scoprega. Клапана надійно захищають катамаран від перепадів тиску повітря в балонах, при зіткненні з перешкодами або при перепадах температури.

Палуба виконана з міцної батутної ПВХ сітки, на якій встановлені кільця для кріплення вантажу. Крізь таку палубу вода миттєво йде та не ускладнює виконання маневрів.

Малюк 4 - чудова спортивна модель катамарану для сплава по гірських річках до 4 к. с. Більш категорійні пороги небезпечні для життя та їх чистота проходження залежить від досвіду і вміння веслярів.

Додатково катамаран можна оснастити обв'язкою з мотузки по бортах, доп. кільцями для кріплення вантажу на балонах. Можливо нанесення Вашого логотипу або назви методом термодрук.


Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Теги: катамаран, рафт