О нас

ZELGEAR     

ZELGEAR - це сімейна компанія активних мандрівників, любителів водного туризму, які перетворили своє хобі на улюблену роботу!
Вже понад 23 роки ми виробляємо продумане спорядження для водних походів: байдарки та катамарани! Найголовніше для нас – це комфорт та безпека.

Засновник та головний інженер Євгеній Буканов – досвідчений каякер та рафтер. З 1999 року він розробив десятки різних моделей човнів та аксесуарів для водних видів спорту.

              

Ми робимо байдарки з найкращих матеріалів від відомих виробників – тканина ПВХ німецького виробника Heytex, ТПУ – ізраїльського виробника Erez, фурнітура японського, американського та італійського виробництва.
Ми впроваджуємо новітні технології, використовуємо сучасні станки та обладнання (Зварювання гарячим повітрям, ТВЧ, спеціальне швейне обладнання, оснастки під кожний шов) та постійно вдосконалюємо виробничий процес.

Деякі відмінні риси, які виділяють компанію ZELGEAR на ринку:
- надувні байдарки та катамарани мають унікальний дизайн. Човни дуже зручні та безпечні;
- всі байдарки багатофункціональні та мають різні модифікації;
- різні серії човнів для гладкої та білої води;
- досвід розробок та виробництва понад 20 років;
- власні виробничі площі у передмісті Києва, команда відповідальних та досвідчених співробітників.

Ми також співпрацюємо з комерційними та державними організаціями, військовими та рятувальними службами.
Найвибагливіші клієнти обирають каяки ZELGEAR, вони розуміють, чого хочуть, і цінують наші вироби за продуманість, комфорт та якість. 

В інших країнах Європи маємо довгострокові дилерські відносини зі спеціалізованими магазинами: у Німеччині (https://kanulager.de/), Польщі (https://kanokajaki.pl/), Латвії (http://www.laivumeistars.lv/).
             

Найкраща реклама та найбільше натхнення для нас – це задоволені клієнти та чудові човни!