Чудова літня подорож річкою Сейм

Влітку всі кудись їдуть, і не піддатися загальному ражу практично неможливо! Ось і ми в жаркий трудовий період вирішили на три дні зануритися в атмосферу неробства і повного релаксу. Подумали - зробили! І рушили на р. Сейм.


До с. Мутино з Києва дісталися годин за 5.І ось - ми на березі спокійної річки, серед баранчиків та корів, які радують дитяче око :) Вечірній захід відразу відірвав нас від міської суєти, і музика поки ще спакованої гітари вже починала звучати.


Наш веселий колектив розмістився на надувних байдарках виробництва ZelGear Igla-1Альфа-Зет 430 и Альфа-Зет 520, та на двох каркасних байдарках Таймень 3.
Для самого відповідального, нашого капітана, ранок почався на світанку. Чи то перші промені сонця його підняли, то чи просто захотілося до сніданку зібрати каркасну частину нашої флотилії)) І, коли основна частина колективу прокинулася, залишалося доробити лише дрібні штрихи!


Ми вирішили не відставати і взялися за складання своїх надувнушек. Ура, все йде за графіком і, нагодувавши банду сніданком, готуємося до відплиття, а для деяких - до свого першого старту по Сейму.
Сейм - незрівнянний, своїми перекатами він виманював діток з байдарок на раз, і ось вже хто гребе, хто біжить, а хто пливе поруч))


Тут добре було те, що всіх такий формат влаштовував всіх. Чіткий кілометраж не планувався, так що просто - насолоджувалися моментом!


Мабуть, самим швидким судном у нас була байдарка Igla-1. Хоч і навантажили її по повній програмі, наші хлопці відмінно справлялися з поставленим завданням і не тільки добре веслували. Вони ще й відмінно позували) Навіть якщо знаходилися не в човні, а поруч з нbv, зовсім і не підозрюючи про підловлюючого їх фотографа)))

Для стоянок намагалися вибирати місця відкриті, так менше комарів і навколо багато простору, приємно. Спочатку людей зовсім і не зустрічали. Напевно, тому, що для походу вибрали будні дні. Не хотілося штовхатися на стоянках))


Маючи достатньо місця для багажу, вирішили взяти з собою надувний тент, теж виробництва ZelGear (який найбільший на галявині, сіро-червоний). Брали його для негоди. Дуже зручно - вивантажуємося на берег і в першу чергу встановлюємо тент хвилин за 5, виносимо все спорядження, а потім вже розбираємося з встановленням наметів. Тент же перетворюється в кухню-їдальню і нічну комору. І весла, і дрібну поклажу спокійніше ховати від сторонніх очей. Але навіть в безхмарні дні тент зайвим не був.Ранок - і знову в дорогу!
І довгоочікувані привали!Надувні байдарки (серії Альфа-Зет, з дном з аердеку), використовували як водний батут!

В цьому поході ні у кого не було постійного місця в байдарці. Мали різні моделі надувних, і всі хотіли спробувати і відчути різницю в посадці, веслування та зручності.


І навіть ті, хто давно ходив в комбіновані походи на своїх каркасних судах, нарешті зважилися на відповідальний крок - зайняти місце в надувній. І так, вона сподобалася! і навіть дуже! Особливо Igla - швидка, слухняна, місткістка)) Igla-1 - як раз для тих, хто вміє добре вправлятися з веслом, відчуває баланс і любить гребти з вітерцем.Байдарка Альфа-Зет 430 - це повноцінна двійка, в яку при двох веслярів компактно вкладається необхідне похідне спорядження.


В Альфа-Зет 520 в нетривалих походах зручно сидіти і втрьох, та в тривалі подорожі краще розраховувати на цей човен як на двійку з додатковим багажним відсіком.
В поході найчарівніший час - це ранок. І такі хвилюючі миті просто неможливо пропустити!
А ще, Сейм, крім усього іншого, це безкоштовні спа процедури на будь-якому пляжі. Варто постояти пару хвилин - і зацікавлені мальки вже тут як тут, цілують ніжки))Такі ось наші літні замальовки :)  Не лінуйтеся, вирушайте в подорож і заряджайтеся на всі 100 !!!


Tags статьи