Байдарка надувна Iгла-1 (одномісна +1)

Наявність: На складі
Модель: Igla-1

Доступні опції

23 500.00 грн.

Модель: Igla-1
  Надувна байдарка Igla-1 спортивна, швидкісна, маневрена, містка. Одномісна байдарка, що вміщає до двох осіб.

У конструкції байдарки передбачено алюмінієвий штевень, який вмонтований в носову частину човна. Штевень окремо не виймається,  тому ніяк не затримує процес складання / розбирання. Зате задає правильну, загострену форму носовій частині , завдяки чому байдарка краще ріже хвилі та тримає заданий курс.

В байдарці три окремі надувні елементи - дно та два борти. Бічні балони профільовані, мають внутрішню повздовжню перегородку, тому борти човна достать вузькі та високі, особливо в порівнянні з іншими моделями надувних байдарок.
 Місця в каяці для сидіння та речей стає більше, а зовнішні обводи мають гарний вид та відмінні гідродинамічні характеристики.

Час підготовки байдарки до сплаву - не більше 6-10 ти хвилин. Варто просто розгорнути каяк, встановити на дні алюмінієве перо, накачати та встановити сидіння в потрібне положення, пристібнувши їх карабінами до кріплень на бортах та дні.

Обсяг багажника: при вантажопідйомності в 180 кг човен може перевозити 150 літрів багажу в одномісному варіанті або 80 літрів, якщо в ній працюють два весляра.Особливості байдарки:
Місткі вантажні відсіки в носі і кормі байдарки, обв'язка з міцного еспандера для фіксації вантажу. Регульовані стегнові упори забезпечують неперевершену керованість човни і потужність кожного гребка.

Стандартна комплектація включає два надувні сидуіння,1 комплект колінних ременів, насос, ремкомплект та упаковку-рюкзак. Додатково можна придбати фартух з одним чи двома кокпітами.

+ Завдяки перевстановленню сидінь туристичка байдарка одиничка перетворюється в прогулянкову двійку

+ Високі ходові якості - на ній ви не будете відставати від друзів на каркасних човнах

+ Зручне посадочне місце

Гарантія на байдарку - 3 роки


Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре