Надувна байдарка Спарк-450

Наявність: На складі
Модель: Spark-450

Доступні опції

42 300.00 грн.

Модель: Spark-450

Байдарка з надувним каркасом Спарк 450 - одна з найпопулярніших моделей для туристичних подорожей та відпочинку. 

Ця повноцінна байдарка-двійка легка в керуванні, стійка (при зовнішній ширині 83 см), досить компактна та надзвичайно комфортна. 

Спарк 450 - найбільш універсальна модель, адже на ній зручно:
• подорожувати вдвох з усім необхідним спорядженням
• веслувати одному, закріпивши сидіння в центральному положенні
• виходити на прогулянку вихідного дня втрьох. На бортах та дні байдарки встановлені всі необхідні кріплення для трьох сидінь. В базовому комплекті йде два сидіння, додаткове місце ви можете придбати, коли в цьому буде потреба.

 Сучасні матеріали і технології дозволяють творити надзвичайні форми та досягти високої надійності та жорсткості конструкції.

Моделі з надувним каркасом мають ряд особливостей, надзвичайно важливих для зручності користування.

1. Безпека та надійність. Байдарка має розбірну конструкцію та складається з двох частин - надувні борти з натяжним дном та надувне дно високого тиску з матеріалу аердек (надувний каркас).  Завдяки такій конструкції байдарка дуже проходима та не боїться зовнішній природних перешкод, які можуть траплятися в подорожі. При наїзді на бревна або завали, при сплавах по кам'янистим або мілким річкам дно не ушкоджується, воно просто амортизує удари, так що вам не доведеться займатися ремонтними роботами на пленері. Така модель надзвичайно надійна. 

На основних бортах є стравлюючі клапани, які регулюють тиск всередині балонів під час пекучих сонячних днів. Це клапани безпеки, які звільнять вас від хвилювання, чи достатньо ви накачали байдарку або чи не забули стравити повітря в балонах під час привалу.

Зверніть увагу - стравлюючі клапани ЗАВЖДИ повинні бути відкриті! Перевіряйте кришечку клапану кожного разу перед накачуванням балону!

2. Мореходність. Особливість веслування на великих водоймах, озерах та морях - неспокійна погода та хвилі. Перевірено, що такі хвилі значно краще відбиваються від високих бортів Спарку, тож ви будете почуватися безпечно  та комфортно. Профільовані балони - відмінна риса надувних байдарок серії Спарк. Всередині балонів є поздовжня перегородка, завдяки якій борти стають більш вузькі та високі. 

3. Місткість. При зовнішній ширині 83 см байдарка має багато місця всередині. Це зручно і для веслувальників з вагою 120+, і для завантаження всього необхідного спорядження на тижневу подорож для двох.

4. Універсальність. На байдарці Спарк 450 є багато кріплень на дні та бортах для швидкого та збалансованого встановлення сидінь в залежності від ваших потреб в той чи інший виїзд.

•  соло варіант - сидіння та колінні ремені встановлюються в центральній частині байдарки. Байдарка довжиною 450 см гарно керується, має легкий та слухняний хід. При недостатній завантаженості вам може стати у нагоді додаткове перо для стабілізації курсу (кишеня для пера є на кожній моделі).

 двоє веслярів - найбільш стандартний варіант для моделі Спарк 450. Компактна, затишна, швидка байдарка, найкраща модель для подорожей вдвох.

 тримісний варіант - сімейний формат відпочинку. Всі кріплення для встановлення трьох сидінь вже передбачені. Тож якщо будете мати бажання просто покататися втрьох (без спорядження) - всім учасникам буде зручно та комфортно.

5. Швидкісні характеристики. Байдарка з надувним каркасом - хоч і надувна, та має властивості пластикового (або каркасного) каяку та йде швидко та легко. Середня швидкість у поході - 6,5 км/год. В такому темпі вам буде приємно веслувати та пройти навіть велику відстань. При необхідності байдарку можна розігнати до швидкості 9,5 км/год, та щоб довго так веслувати - треба бути спортсменом :) Марафонна швидкість - 9 км/год.

6. Курсова стійкість досягається саме формою дна - надувне дно високого тиску з матеріалу аердек (дроп-стітч) з надувними  штевенями в носі та кормі має V-образну форму. Унікальна розробка, яка формує обводи та надає байдарці жорсткості. Надувні штевені відмінно розрізають воду і гарно тримають байдарку на курсі. 

7. Зручність користування. Складання байдарки - максимально просте та інтуїтивно зрозуміле. На підготовку байдарки до сплаву вам знадобиться не більше 10ти хвилин. 


Всього декілька кроків:

- розкласти байдарку та аксесуари

- вкласти дно всередину та застібнути пряжки- фастекси, фіксуючи таким чином потрібне положення дна відносно балонів

- накачати борти та вкладне дно

- пристібнути сидіння та колінні упори


Перед початком походу приділіть пару хвилин та влаштуйте собі зручне місце -  відрегулюйте положення сидіння та підтягніть ремені сидіння та упорів.

Сидіння в байдарці надувне висотою 11 см, зроблене з матеріалу ТПУ (термополіуретан), приємне на дотик, не боїться вологи та швидко сохне.


В байдарках з надувним каркасом великим бонусом є те, що ви можете задіювати весь внутрішній простір - змінювати положення сидінь (хоч ставте їх задом наперед!), брати з собою в подорож домашніх улюбленців, ставати та переміщатися по байдарці, та й навіть лежати поперек чи купатися, не швартуючись. 

8. Пакування. В стандартному варіанті байдарка-двійка йде в одному рюкзаку. Спарк 450 в комплекті важить 22 кг, що відповідає стандартним нормам авіаперевезень. Та ви завжди можете придбати додаткову упаковку, щоб розкласти байдарку на два окремі рюкзаки та розділити вагу з партнером.


Додаткові аксесуари.

Ми розробили декілька корисних аксесуарів до байдарок Zelgear

• фартух з водонепроникного матеріалу хайпора з вшитими спідницями. Такий фартух захистить вас від бризок та дощу, додасть затишку та тепла у холодну погоду, забезпечить більш комфортні умови подорожуючим по морям.  Необхідні для встановлення фартуха кріплення вже є на байдарці - це ПВХ трикутнички по бортах та закриті липучки на носі та кормі. 
Фартух для моделі Спарк 450 може бути з одним  центральном кокпітом для веслування соло або з двома кокпітами.


• перо з анодованого алюмінію, має П-образну форму, додає курсової стійкості. Перо вставляється в підготовлену кишеню на кормі, при накачуванні байдарки жорстко фіксується. Відчутно працює при веслування одному на байдарці Спарк 450


• додаткове кріплення для стернового керування та п'яткових упорів для кормового весляра.

 Комплект такого кріплення складається з:
- жорсткого  кріплення на самій кормі байдарки для встановлення керма з алюмінію
- ПВХ бази з пришитими ременями, на яку можна встановити або педалі, або просто трубу для п'яткових упорів.


• стернове керування (кермо з анодованого алюмінію з педалями). Фото керма за посиланням

 Більше фото цієї моделі - в альбомі 

Вибір байдарки для активного відпочинку - важлива справа. Адже ви обираєте свою байдарку на роки! Ця надувна байдарка Спарк-450 - найбільш універсальна модель. В ній можна подорожувати вдвох або одному, можна кататися з дітьми або рибалити,  проводити щоденні тренування та брати участь у змаганнях і завойовувати призові місця. Можна подорожувати і морями, і кам'янистими річками! 


Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре